Menu

Wesoła pesymistka i jej kulinarne akcje

Wesoła pesymistka - kulinarne akcje oraz testowanie produktów w jednym miejscu.

Philips Avent Parowar Blender 4w1 - recenzja

wesolapesymistka

 

Kiedy otrzymałam możliwość przetestowania Philips Avent Parowar Blender 4w1 do przygotowania pokarmu dla swojego dziecka byłam przeszczęśliwa. Zaraz, gdy tylko rozpakowałam Blender z kartonu i złożyłam go, zabrałam się za analizowanie instrukcji, która jasno pokazuje nam co można wyczarować dzięki temu urządzeniu.

Zabrałam się za przygotowanie potraw dla maleństwa. W sumie produkt nadaje się równie dobrze dla osoby dorosłej, także znowu wielki plus. Dzięki urządzeniowi możemy przygotować z łatwością posiłki, ugotować, zmiksować, rozmrozić i podgrzać. Wszystko możemy wykonać w bardzo łatwy sposób. Jestem bardzo zadowolona z możliwości gotowania na parze, gdyż taka opcja zdrowych obiadów najbardziej przypada mi do gustu. Wszystkie te możliwości możemy odnaleźć i przygotować w jednym dzbanku, dzięki odpowiedniej technologii smak potraw jest zupełnie inny niż przygotowywany w tradycyjny sposób. Możemy nie tylko gotować, ale także miksować, wystarczy tylko przekręcić dzbanek do góry dnem i zablokować w odpowiednim miejscu. Następnie miksujemy zawartość i możemy podawać naszemu dziecku. Super sprawa, super łatwo, super szybko, super sprawnie.

Urządzenie jest przystosowane do przygotowania pokarmów na różnych etapach rozwoju dziecka. Od teraz przygotowywanie posiłków jest przyjemne, a dodatkowo dzięki załączeniu dodatkowego pojemnika, jesteśmy w stanie przechować porcję obiadku na następny raz, podgrzewając ją lub rozmrażając.

Dzięki dużej pojemności dzbanka jesteśmy w stanie przygotować jednocześnie cztery posiłki, co pozwala zaoszczędzić czas na planowanie ich każdego dnia.

Jak dla mnie produkt numer jeden - łatwo, przyjemnie i szybko, a przede wszystkim zdrowo. Aby zaoszczędzić nasz czas producent pozwala nam na mycie dzbanka i ostrza w zmywarce. Dzięki urządzeniu Avent jestem w stanie zagospodarować więcej czasu dla siebie i rodziny oraz mam świadomość, że jemy zdrowo i smacznie. Dzięki niemu przygotujemy musy, papki, posiłki o większych kęsach i zupki.

Polecam.

D.

 

© Wesoła pesymistka i jej kulinarne akcje
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci